Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie #31 Wtyczka tygodnia – CustomAutoLock12, blokuj jak chcesz
#31 Wtyczka tygodnia – CustomAutoLock12, blokuj jak chcesz

#31 Wtyczka tygodnia – CustomAutoLock12, blokuj jak chcesz

0

Witam Was w kolejnym odcinku z serii pod tytułem „wtyczka tygodnia”. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę na przeczytanie artykułu – warto zrobić sobie przerwę w trakcie dłużącego się tygodnia. Nie przedłużając, zapraszam do lektury.

CustomAutoLock12 – blokuj tak, jak tylko chcesz

Omawiana przeze mnie dzisiaj wtyczka nie należy do najbardziej rozbudowanych. Jest jednak użyteczna szczególnie wtedy, gdy korzystacie dużo z telefonu, jednak niekoniecznie musicie stale klikać. Możecie bowiem czytać książkę, słuchać lub oglądać coś na YouTube, wtopić się w lekturę w internecie lub w danej aplikacji i nie tylko. Co więc świetne, wszystko ustawicie pod swoje potrzeby. Rzućcie okiem na ustawienia tweaka. Są one niezwykle proste, więc nie sprawią problemu nawet początkującemu wśród ogromnego i trudnego tematu, jakim jest jailbreak.

Jedyne dostępne przyciski to: włącz/wyłącz, ustawienie minut i sekund, po których ekran wygaśnie i respring. Pozostały to dostęp do mediów społecznościowych autora tego cuda. Czym jest respring? To nic innego jak odświeżenie naszego telefonu, podczas którego aplikują się zmiany systemu wywarte przez zainstalowane wtyczki. Okej, ten temat mamy załatwiony – jak jednak wygląda ustawianie liczb w tych polach w praktyce?

Wpiszecie to, co chcecie – telefon będzie czuwał, więc jedyne co Was ograniczy, to… Jego bateria. Uważam jednak, że najbardziej przyda się ona w sytuacji, gdy chcecie czas ten skrócić do minimum lub przedłużyć do bardzo nieregularnej wartości. Te w ustawieniach są bowiem bardzo oszczędne i nie zadowolą każdego użytkownika. Cóż – oto nadeszło ich zbawienie! To już wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Mam nadzieję, że CustomAutoLock12 znajdzie się na Waszych iUrządzeniach z jailbreakiem. Wtyczka dostępna jest za darmo, standardowo w sklepie Cydia. Widzimy się już niedługo! Hejka!

#31 Wtyczka tygodnia – CustomAutoLock12, blokuj jak chcesz

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/