Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie 3 gry, które uspokoją dziecko w podróży!
3 gry, które uspokoją dziecko w podróży!

3 gry, które uspokoją dziecko w podróży!

0

Witam Was, rodziców, bardzo serdecznie. Dobrze wiemy jak bardzo dzieci potrafią zrobić nam, lekko mówiąc, pod górkę podczas podróży. Mam nadzieję, że 3 gry, które dzisiaj Wam zaprezentuję, pozwolą Wam nieco odsapnąć i oczyścić umysł, podczas gdy pociechy zajmą się Waszym telefonem. To co, zaczynamy?

3 gry, które uspokoją dziecko w podróży!

Koszt gier zostanie wypisany przy nazwie aplikacji po to, abyście wiedzieli o tym przed ich wyszukaniem w App Store. Nikt nie lubi rozczarowań! Gry znajdują się także w innych sklepach, więc bez problemu zainstalujecie je na swoje smartfony. Rozpoczynamy od…

Toca Kitchen Monsters – darmowe

Rozpoczynamy od gotowania! Uważam, że ta gra jest naprawdę prześmieszna i bardzo zainteresuje Wasze dziecko. Dlaczego? Do dyspozycji mamy dwóch klientów – są nimi potwory, które różnie reagują na śmieszne połączenia kulinarne. Możemy zmiksować kiełbasę, usmażyć marchewkę, ugotować tajemniczy owoc i wiele więcej. Potwory różnie reagują na potrawy, więc musimy zrozumieć, co smakuje im najbardziej… Lub najmniej!

Oba różnią się od siebie. Jeden nie zje czegoś na surowo, a drugi tak. Fajnie jest więc eksperymentować. Uważam, że to właśnie to bardzo interesuje dzieci, przez co lubią w to pograć. Jeżeli spodoba im się to na tyle, że chcieliby więcej – Toca Boca (twórca) posiada także płatne, nieco bardziej rozwinięte odpowiedniki tej gry. Toca Kitchen Monsters jest jednak darmowe i czeka na Was za darmo w App Store.

Lingokids – darmowe

Język angielski jest bardzo ważny w obecnych czasach, więc tym bardziej warto, aby dziecko zaczęło uczyć się go jak najwcześniej. Wtedy bowiem najlepiej zacznie łapać pierwsze słówka, co ułatwi mu naukę będąc nieco starszym. Nie jest to jednak nudna gra edukacyjna, a aplikacja, która uczy za pomocą zadań, interaktywnych filmików i nie tylko. Pozwoli mu także nauczyć się wymowy alfabetu, pisma, wymowy danych słówek, nazw przedmiotów i nie tylko. Zakończony rozdział daje nam naklejkę.

Celem dziecka jest zebranie ich wszystkich. Na początku, przy pierwszym uruchomieniu, wybieramy wiek dziecka i jego poziom angielskiego. Lingokids dostępne jest za darmo w App Store, chyba że skusicie się na wersję Premium. Odblokowuje ona wiele możliwości, ale niestety trochę kosztuje. To jednak opcja tylko dla tych, którzy naprawdę wkręcą się w tę apkę.

Toca Hair Salon Me – 4,99 zł

Kolejna, tym razem płatna gra od studia Toca Boca. Salon Me to nic innego jak salon fryzjerski, ale taki, w którym możemy ostrzyc… Samych siebie! Wystarczy zrobić zdjęcie swojej twarzy lub wybrać jakieś z galerii… I gotowe! Możemy przedłużać włosy, skracać je, kręcić, prostować, malować, ozdabiać… I robić zdjęcia! To coś świetnego, co dzieciaki z pewnością polubią. Uśmiech przy tej aplikacji jest murowany. Uważam, że pięć złotych to bardzo niska cena jak za coś, co może dać dzieciakom tyle frajdy.

To już jednak wszystko, co dla Was dzisiaj przygotowałem. Mam nadzieję, że skusicie się na jakąkolwiek z opisanych przeze mnie dzisiaj aplikacji, oraz że droga będzie przebiegać Wam nieco spokojniej. Do zobaczenia już niedługo, trzymajcie się ciepło. Pa!

3 gry, które uspokoją dziecko w podróży!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *