2 tygodnie od udostępnienia iOS 16, a problemy z baterią dalej nie zniknęły
0

2 tygodnie od udostępnienia iOS 16, a problemy z baterią dalej nie zniknęły

0

iOS 16 jest dostępny już od około dwóch tygodni. Niestety użytkownicy nadal narzekają, że aktualizacja zniszczyła żywotność baterii ich iPhone’a. Chociaż chwilowy spadek żywotności baterii jest normalny po aktualizacji oprogramowania, wydaje się, że tym razem dzieje się coś innego.

Po zaktualizowaniu iPhone’a do nowej wersji systemu iOS zwykle czas pracy na baterii jest odrobinę krótszy. Dzieje się tak, ponieważ iOS robi część rzeczy w tle, takie jak ponowne indeksowanie plików, zdjęć, aplikacji i nie tylko. Ten rodzaj pogorszenia baterii twojego iPhone’a jest szczególnie godny uwagi w corocznych flagowych wydaniach oprogramowania Apple, takich jak iOS 16, ponieważ są to ogromne aktualizacje.

Ogólnie rzecz biorąc, prowadzi to do ogromnej ilości skarg dotyczących żywotności baterii natychmiast po wydaniu nowej wersji oprogramowania. Po zakończeniu wszystkich prac w tle komentarze zwykle ustępują. W tym roku jednak narzekania nie ucichły i wielu użytkowników jest przekonanych, że iOS 16 całkowicie zniszczył żywotność baterii ich iPhone’a.

Media społecznościowe huczą od tysiąca skarg użytkowników iPhone’a. Wszyscy twierdzą, że żywotność baterii ich iPhone’a znacznie spadła od czasu zainstalowania iOS 16 dwa tygodnie temu. I oczywiście istnieje wiele teorii spiskowych na temat tego, że Apple celowo zmniejsza żywotność baterii w starszych iPhone’ach, aby zwiększyć sprzedaż iPhone’a 14.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *