11-calowy iPad Pro jest najdłużej dostępnym modelem
0

11-calowy iPad Pro jest najdłużej dostępnym modelem

0

11-calowy iPad Pro z 2021 roku stał się najdłużej dostępnym w sprzedaży modelem. W przyszłym miesiącu oczekuje się ogłoszenia nowych modeli iPadów Pro.

W kwietniu 2021 roku Apple wprowadziło nowe 12,9-calowe i 11-calowe modele iPadów Pro. Są one wyposażone w układ M1, port Thunderbolt, łączność 5G, Center Stage i wyświetlacz mini-LED dla większego modelu. Wciąż są one w sprzedaży i są dostępne od ponad 18 miesięcy.

Aktualnie 11-calowy iPad Pro liczy aż 513 dni. Stał się dzisiaj najstarszym modelem iPada Pro. Od jego poprzednika, 9,7-calowego iPada Pro z 2016 roku, jest dokładnie o jeden dzień starszy.

Klienci nie byli przyzwyczajeni do tak długiego oczekiwania na nowe iPady Pro od momentu premiery pierwszego modelu 7 lat temu. Dlatego „kadencja” iPada Pro z 2021 roku jest dość godna uwagi.

Wszyscy oczekują, że nowe modele iPadów Pro zostaną pokazane na październikowej imprezie firmy Apple. Każdy ma nadzieje na wyposażenie nowości w układ M2, bezprzewodowe ładowanie MagSafe czy ulepszenie aparatu.

źródło: macrumors.com

 

3/5 - (26)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *