Żywotność baterii AirPods Pro 2 jest o 15% większa, ale etui niewiele się poprawia
0

Żywotność baterii AirPods Pro 2 jest o 15% większa, ale etui niewiele się poprawia

0

Dłuższa żywotność baterii AirPods Pro 2 jest częściowo osiągana dzięki użyciu fizycznie większych baterii.

W porównaniu do AirPods Pro 1, Apple twierdzi, że model drugiej generacji ma dodatkowe 1,5 godziny pracy na baterii z aktywną redukcją szumów włączoną w sumie przez sześć godzin. Listy w bazie danych 3C zauważone przez MySmartPrice pokazują, że słuchawki douszne AirPods Pro 2 mają pojemność baterii 49,7 mAh. Jest to wzrost o 15 procent w stosunku do pojemności 43,24 mAh pierwszej generacji słuchawek AirPods Pro.

Etui ładujące MagSafe drugiej generacji do słuchawek AirPods Pro ma pojemność baterii 523 mAh. Stanowi to wzrost o zaledwie 4 mAh w porównaniu z poprzednim modelem. Według Apple, etui drugiej generacji do słuchawek AirPods Pro zapewnia dodatkowe sześć godzin pracy na baterii. Daje to łącznie 30 godzin pracy z włączoną aktywną redukcją szumów. W związku z tym jest bardzo prawdopodobne, że dłuższa żywotność baterii etui w rzeczywistości wynika głównie z ulepszeń wkładek dousznych.

Oprócz fizycznie większych baterii, chipy H2 drugiej generacji AirPods Pro i czujniki wykrywania skóry również pomagają przedłużyć żywotność baterii dzięki lepszej wydajności.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.