Zielono mi z Puro ICON dla iPhone X
Zielono mi z Puro ICON dla iPhone X

Zielono mi z Puro ICON dla iPhone X

0

Marka Puro wprowadziła do sprzedaży limitowaną edycję akcesoriów z serii ICON, które charakteryzują się wyrazistymi i szalonymi kolorami, idealnymi na ubranie telefonu w te lato. Do testów otrzymałem jaskrawo zielony case dla iPhone X, który nie tylko wygląda świetnie, ale również dobrze zabezpiecza nasz telefon.

Podobno to kolor najlepiej wyraża emocje i osobowość. Dlatego dla wielką popularnością cieszą się etui na smartfony, które w prosty sposób pozwalają wyrazić siebie, ale przy okazji zabezpieczyć drogie nam urządzenie, które zawsze mamy przy sobie.

Cała seria ICON to nie tylko etui w zwariowanych kolorach, ale także kable i powerbanki. Mi jednak sklep FORCETOP.com dostarczył etui dla iPhone X.

Etui wygląda bardzo podobnie do tego, jakie Apple sprzedaje na swoich stronach. Podobnie jak tamten produkt jest wykonane z tworzywa sztucznego – silikonu, niezwykle przyjemnego w dotyku i pewnego w chwycie.

Etui chroni szklane plecy telefonu X, a także jego boczne i górną krawędź. Niestety, podobnie jak firmowe etui Apple nie zakrywa dolnej części telefonu. Ma to swoje dobre strony – nie blokuje kanału dźwiękowego głośnika multimedialnego ani mikrofonu.

Natomiast mając kompletny niefart, kiedy telefon upadnie właśnie tą częścią obudowy, będziemy mieli problem.

Dużą zaleta Puro ICON jest wewnętrzna wyściółka z mikrofibry. Tak wykończone etui zapewnia nie tylko bezpieczeństwo przy upadku, ale także mniejsze prawdopodobieństwo, że dostaną się pod obudowę drobinki kurzu i piasku, które mogą powodować powstawanie mikrorysek.

Największa zaleta tych etui jest jednak kolor. To jak żywa jest ta zieleń tego etui sprawia, że ma się ochotę je ugryźć jak świeże, słodkie zielone jabłko.

 

A zieleń to nie jedyna propozycja tego producenta.

Etui sprawdzi się także podczas większości nieprzewidzianych upadków. Choć co prawda nieco poszerza telefon po jego założeniu, to przy upadku powinno sobie spokojnie poradzić ze zamortyzowaniem ewentualnych uszkodzeń. Tworzywo, z którego wykonano etui Puro ICON nie utrudnia pracy akcesoriów, w tym także bezprzewodowych ładowarek indukcyjnych.

Przy tym etui jest stosunkowo tanie. Mimo wysokiej jakości, w zasadzie identycznej jak w przypadku firmowego etui Apple, ten case możemy kupić już za 69 złotych. Wystarczy wejść na https://b2btrade.eu.

Zielono mi z Puro ICON dla iPhone X

Oceń post
ZaletyWady

Zalety

  • Świetnie się prezentuje
  • Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie
  • Praktyczna wyściółka z mikrofibry

Wady

  • Brak
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *