Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Zestawienie najlepszych aplikacji z App Store do skanowania produktów
Zestawienie najlepszych aplikacji z App Store do skanowania produktów

Zestawienie najlepszych aplikacji z App Store do skanowania produktów

0

Witam Was bardzo serdecznie. Dzisiaj przeczytacie artykuł o najciekawszych aplikacjach z App Store, które służą do skanowania produktów. Po co, na co? Na te i inne pytania odpowiem za chwilkę. Tymczasem… Zapraszam do lektury!

skanerka

Skanerka jest aplikacją (swoją drogą, dostępną za darmo w App Store), która według mnie najlepiej oddaje wszystko to, co powinna posiadać apka do skanowania. Szybki i intuicyjny skaner? Jest. Cudowna społeczność? Oczywiście też. Ogromna baza produktów? Również! Co ciekawe, znajdziemy też mapy ze sklepami w pobliżu, oceny nawet najbardziej egzotycznych artykułów i nie tylko. Kocham skanerkę – to jedna z moich ulubionych aplikacji na rynku, a co ciekawe… Jest ona polska! Wow. To samo tyczy się programu Veggie. Jego czas będzie jednak później.

Jak już opisałem to wyżej – użytkownicy tej apki są po prostu cudowni. Możemy być gościem, ale szczerze tego nie polecam – warto opisywać swoje doświadczenia z wybranymi produktami w formie bloga. To bardzo popularny sposób na przyciągnięcie do siebie obserwujących. Do dyspozycji mamy kilka kategorii – między innymi odzież, artykuły spożywcze, kosmetyki, sport. Możemy dodawać rzeczy do zakładek, by wiedzieć na przykład co gdzie kupić i nie tylko.

Veggie

Skanerka dotyczy wszystkich kategorii – ta apka jednak skupia się w szczególności na produktach wegańskich, jednak również wszelako pojmowanych. Jest to cudowna aplikacja ze względu na to, że wspiera ludzi przy podjęciu tak ważnej decyzji, jaką jest właśnie częściowe przejście na produkty podchodzenia naturalnego, żyjącego zgodnie z naturą i nie wykorzystujących przy tym zwierząt.

Nie jestem na diecie – ani wegetariańskiej, ani tym bardziej wegańskiej. Założę się, że wiele użytkowników Veggie również nie jest. To jednak nie powstrzymuje nas przed korzystaniem z tego programu. Jest bowiem niesamowicie przydatny i pokazuje świetne produkty, których sam nie znalazłbym w sklepie, gdyż omijam tego typu działy. Zawsze uważałem, a większość Polaków nadal tak myśli, że produkty wegańskie są niezwykle drogie. Moi drodzy – zależy co. W większości te różnice są niezauważalne lub nie ma ich wcale. Polecam Wam Veggie z czystego serca! Dostępne jest za darmo w App Store.

Zdrowe Zakupy

Zdrowe Zakupy to ostatnia apka-skanerka w tym zestawieniu. Dotyczy w szczególności żywności. Jeżeli więc zależy Wam na programie, który pomoże Wam tylko w sklepie spożywczym – nie znajdziecie niczego lepszego, obiecuję. Obie wymienione przeze mnie wyżej apki są bowiem dostosowane do skanowania różnego typu produktów – ta, dla odmiany, nie. Jest z góry narzucone, że będzie dotyczyła jedzonka. I to lubię, bo radzi sobie z tym idealnie.

Program otwiera nam oczy. Dlaczego? Nigdy nie przypuszczałem, że spożywałem tyle świństwa. Na zielono podkreśla dobre składniki, a im ciemniej, tym lepiej. Odwrotnie jest w sytuacji, gdy mówimy o czerwonym – gdy dobija do bordowego, powinniśmy naprawdę odstawić produkt na półkę. Nie wiedziałem na przykład, że chrupki Pringles są wegańskie i mają dużo wartości odżywczych. Cieszę się, że mogę pogłębiać swoją wiedzę w tak ważnych tematach. Jesteśmy bowiem tym, co jemy. Najwidoczniej to powiedzenie ma sens i potwierdza moją wcześniejszą myśl. Zdrowe Zakupy znajdziecie oczywiście za darmo w App Store, co powinno Was ostatecznie przekonać do ich instalacji.

To już wszystkie aplikacje, które dla Was dzisiaj przygotowałem. Mam nadzieję, że choć jedna z nich zagości na stałe na Waszych iUrządzeniach. Trzymajcie się ciepło – życzę nam miłego tygodnia, sylwestra i całego następnego roku. Do zobaczenia… W następnym roku… W następnej dekadzie… Niedługo!

Zestawienie najlepszych aplikacji z App Store do skanowania produktów

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/