Home Newsy Zegarek od Apple nie będzie rewolucją?
Zegarek od Apple nie będzie rewolucją?
0

Zegarek od Apple nie będzie rewolucją?

0

Oczekiwania wobec naręcznego zegarka z Cupertino, na którego temat rozpisuje się od jakiegoś czasu wiele portali technologicznych są bardzo duże. Z treści wielu plotek i doniesień wyłania się bowiem gadżet innowacyjny w odniesieniu do konkurencyjnych produktów jakie obecnie nabyć można na rynku. Inteligentny czasomierz nie raz też stanowił inspirację dla grafików, tworzących rozmaite koncepty, z których niejednokrotnie biło świeże i oryginalne podejście do tematyki.

iWatch wyposażony w baterię ładowaną indukcyjnie, naręczne centrum powiadomień oraz narzędzie do zarządzania połączeniami głosowymi. To tylko nieliczne funkcje jakie miał rzekomo otrzymać produkt, o którym wiadomo póki co tyle, iż nie wiadomo, czy w ogóle pojawi się w sprzedaży.

Jeśli jednak trzymać się tezy, iż w każdej plotce zasiane jest ziarenko prawdy, a tą okaże się wyczekiwana premiera urządzenia, to możemy być nieco zawiedzeni. Zdaniem Briana Dolana z serwisu MobiHealthNews bowiem iWatch wcale nie musi być zaawansowanym technologicznie produktem. Jego przeznaczenie może bowiem skupiać się wyłącznie na monitorowaniu i rejestrowaniu funkcji dotyczących zdrowia użytkownika i przesyłać mało skomplikowane dane do wbudowanej w system iOS aplikacji HealthBbook.
Źródło: MobiHealthNews

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.