Home Newsy Kilka zdań na temat iPhone SE 2
Kilka zdań na temat iPhone SE 2
0

Kilka zdań na temat iPhone SE 2

0

Na to urządzenie czeka wielu użytkowników od ponad roku. Pierwsza generacja tego niewielkiego smartfona z Cupertino ujrzała światło dzienne w marcu 2016 roku i tamtej pory 4 calowy iPhone nie doczekał się następcy. Sprawa jest o tyle dziwna, że produkt cieszy się od dnia premiery ogromnym zainteresowaniem, czyli pisząc jaśniej dobrze się sprzedaje. Nie dziwi zatem fala plotek na temat następcy modelu SE jaka zalewa internet od kilku miesięcy.

Dotąd wielu analityków spekulowało, iż iPhone SE 2 nie zmieni swojej formy wizualnej i praktycznie niczym z zewnątrz nie będzie różnił się od poprzednika. Zmiany mają zajść we wnętrzu tego urządzenia. Tymczasem nieco innego zdania jest Sachina Bhatt z serwisu tekz24.com. Uważa ona, iż smartfon doczeka się szklanej, tylnej części obudowy, co ma dać wsparcie dla bezprzewodowego ładowania akumulatora tego urządzenia.

Nadal jednak będzie to sprzęt charakteryzujący się ekranem o przekątnej 4 cale wykonanym w technologii LCD. Jako, że ma być to produkt budżetowy prawdopodobnie zostanie w nim również tradycyjne gniazdo słuchawkowe. We wnętrzu znajdzie się procesor A10 znany między innymi z iPhone’a 7, można też liczyć na znacznie lepszy aparat.

Źródło: 9To5Mac

 

Kilka zdań na temat iPhone SE 2

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *