Zalany Mac? Naprawa Macbook po zalaniu Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

Zalany Mac? Naprawa Macbook po zalaniu Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

Zalany Mac? Naprawa Macbook po zalaniu Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

0

Jeżeli Twój Mac wpadł do wody, potrzebna mu będzie naprawa Macbook po zalaniu w Szczecinie. Oferujemy profesjonalną naprawę komputerów Apple na oryginalnych częściach z gwarancją, bez pobierania jakichkolwiek pieniędzy za diagnozę. Serdecznie zapraszamy do APPLEMOBILE.PL pierwszego autoryzowanego serwisu pogwarancyjnego MyApple w Szczecinie.

Co raz więcej producentów elektroniki wprowadza wiele zabezpieczeń przeciw ingerencji cieczy, także w przypadku komputerów osobistych. Niestety, ale nie Apple. Dlatego jeżeli Twój komputer Macbook uległ zalaniu, konieczna będzie usługa naprawy Macbooka po zalaniu.

Gdzie naprawić Macbooka w Szczecinie?

APPLEMOBILE.PL

Serwis iPhone Szczecin | Naprawa iPhone iPod iPad Macbook Apple

🗺 Wojska Polskiego 50/U9 (wejście od strony Jagiellońskiej 84, obok Columbus Cafe)
70-475 Szczecin
☎️ 500 132 200
☎️ 889 277 288

 Serwis Macbook Szczecin zaprasza!

Bezpłatna diagnoza komputera Macbook w serwisie APPLEMOBILE.PL 

Architektura komputerów przenośnych jest zupełnie odmienna niż w przypadku smartfonów iPhone czy tabletów iPad, które z powodzeniem naprawiamy po zalaniu dla Was już od 12 lat. Dlatego też możemy zaoferować Wam usługę diagnozy komputera po zalaniu na warunkach zupełnie bezstresowych, które zapewniają brak jakichkolwiek kosztów w przypadku, gdyby naprawa komputera okazała się nieopłacalna.

Oddając nam komputer Macbook po zalaniu do diagnozy i wyceny, nie ryzykujesz więc tego, że poza stratami w postaci zniszczonego komputera, dodatkowo będziesz stratny na samej ocenie jego stanu, co jest bardzo częstą praktyką w serwisach laptopów.

W APPLEMOBILE.PL nie zapłacisz nic za sprawdzenie stanu zalanego Macbooka!

Naprawa Macbooka z pisemną gwarancją 

W serwisie APPLEMOBILE.PL od zawsze dbaliśmy o interesy naszych Klientów udzielając im pisemnej gwarancji, na jasnych, spisanych w regulaminie warunkach. Gwarancja ta zabezpiecza naszych Klientów na wypadek ewentualnych wad ukrytych w wykonanej usłudze. Gdyby się okazało, że po wykonaniu usługi naprawy Macbooka po zalaniu pojawiłyby się problemy z pracą komputera, wady te będą usuwane nieodpłatnie w czasie trwania gwarancji, bez dodatkowych kosztów. Pełne warunki udzielanej gwarancji na naprawę po zalaniu w serwisie APPLEMOBILE.PL opisane zostały w regulaminie.

Ile trwa naprawa komputera Macbook po zalaniu? 

Każde uszkodzenie powstałe w komputerze Macbook po zalaniu wymaga od nas indywidualnego podejścia. Dlatego nie sposób określić dokładnego czasu wykonania usługi. Zdajemy sobie sprawę jak ważnym urządzeniem jest komputer dla każdego z nas, dlatego każdą diagnozę staramy się wykonać jak najszybciej. W przypadku mniejszego zakresu uszkodzeń można liczyć na diagnozę w czasie od kilku godzin do 2-3 dni roboczych.

Czas ten może się jednak wydłużyć w przypadku, gdy stan komputera Apple będzie bardzo zły lub konieczne będzie pozyskanie części zamiennych, niezbędnych do przeprowadzenia szczegółowej diagnostyki.

W serwisie APPLEMOBILE.PL stawiamy na jakość naprawy, nie na szybkość. Dlatego każdy komputer przechodzi testy nie tylko podczas diagnozy, ale również po zakończeniu naprawy, aby zagwarantować Ci, że odebrany komputer będzie RZECZYWIŚCIE sprawny, a nie tylko uruchamiający się. To pozwoli Ci cieszyć się bezawaryjnym sprzętem przez długie lata.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi przy naprawie komputera Mac po zalaniu 

Czy po naprawie mój komputer Macbook będzie działał prawidłowo?

– W naszym serwisie płacisz wyłącznie za efekt. Oznacza to, że jeżeli naprawimy Twój komputer, to po naprawie gwarantujemy, że będzie on w pełni sprawny. Gwarancja, która udzielamy jest udzielana na 6 miesięcy. Jest to wystarczający czas, aby dokładnie sprawdzić komputer po naprawie i wykryć ewentualne ukryte usterki. Jeżeli komputer nie będzie działał prawidłowo, możesz skorzystać z przysługującej gwarancji i zareklamować wykonanie usługi. W ramach reklamacji usterki w wykonanej naprawie będą usuwane nieodpłatnie.

Czy po naprawie moje dane na dysku zostaną skasowane?

– Zdajemy sobie sprawę jak ważne są dane zapisane na dyskach naszych Klientów. Ba! Częściej same dane są bardziej wartościowe niż sam komputer. Z naszej strony danym nic złego nie grozi. Jeżeli są na nośniku, to na nim pozostaną. Oczywiście warunek, to sprawność dysku. W przypadku niesprawności komputera lub nieopłacalności jego naprawy, istnieje możliwość odzyskania danych z komputera.

Jak pokrótce będzie przebiegać proces naprawy Macbooka?

– Dostarczony komputer osobiście do serwisu APPLEMOBILE.PL na Wojska Polskiego 50 w Szczecinie lub wysyłkowo przez nasz panel naprawy wysyłkowej zostanie poddany bezpłatnej diagnozie. W zależności od stanu komputera, skomplikowania usterki oraz aktualnego obłożenia, taka diagnoza zajmie od kilkudziesięciu minut do maksymalnie 2-3 dni. Wyjątkiem może być skomplikowana usterka, która dodatkowo może wymagać zamówienia części. Po zdiagnozowaniu Klientowi jest przedstawiana wycena naprawy do akceptacji. W przypadku zgody, komputer jest naprawiany i zwracany Klientowi. W przypadku rezygnacji, komputer składamy i oddajemy bez żadnych kosztów.

Czy po naprawie po zalaniu wciąż będę miał gwarancję w Apple?

– Jako serwis pogwarancyjny, APPLEMOBILE.PL udziela 6 miesięcznej, pisemnej gwarancji na wykonaną naprawę, której warunki można znaleźć w regulaminie. Jednak należy mieć świadomość, że jakakolwiek ingerencja w komputer poza serwisem producenta jest podstawą do tego, aby zabrać Klientowi prawa do gwarancji producenta.

Czy stosujecie oryginalne części zamienne Apple podczas naprawy Macbooka?

– Jesteśmy zdania, że oryginalne komponenty Apple są najlepszym wyborem w przypadku naprawy komputera Macbook po zalaniu. Dlatego też oferujemy pełen wachlarz części zamiennych pozyskanych przez naszych partnerów od Apple, w tym oferujemy możliwość ich wymiany w ramach serwisu producenta z gwarancją Apple. Zdajemy sobie jednak sprawę, że przy kilkuletnich komputerach, zakup głównych podzespołów od Apple często przekracza wartość rynkową całego komputera. W takim wypadku posiłkujemy się sprawdzonymi komponentami zamiennymi jakości HQ, na które udzielamy gwarancji bądź jeżeli jest taka możliwości na częściach oryginalnych pochodzących z refabrykacji i recyklingu.

Mój komputer Apple Macbook nigdy nie został zalany, ale stwierdzona została ingerencja cieczy. Jak to możliwe?

– Spotykamy się z tym bardzo często. Komputer przestaje pracować prawidłowo lub w ogóle się nie włącza. Wtedy trafia do serwisu producenta, a ten odrzuca gwarancję motywując decyzję ingerencją cieczy. Niestety, ale nasze doświadczenie pokazuje, że nie musi dojść do oblania komputera, aby w jego wnętrzu pojawiły się korozja, ślady cieczy w postaci zacieków czy innego zniszczenia towarzyszące zalaniu. Wystarczy praca w złych warunkach, wilgoć, a nawet dłuższy czas nieużywania komputera. Laminat płyty głównej bardzo szybko zaciąga wilgoć podczas nieużywania urządzenia. Niewielka szczelność obudowy i sporo otwartych otworów sprzyja dostawaniu się wilgoci, która w połączeniu z kurzem, potrafi trwale ingerować w elementy płyty głównej i prowadzić do zjawiska hydrolizy, niszczącej urządzenie jak przy tradycyjnym zalaniu.

Jeżeli masz zbitą szybkę w iPhone i chcesz ją szybko i profesjonalnie wymienić na nową,to serdecznie zapraszamy do naszego serwisu APPLEMOBILE.PL w Szczecinie. Nasz punkt znajduje się na Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84, w narożnej kamienicy). LCD w naszych wyświetlacza zawsze jest oryginalne APPLE. Nie stosujemy tanich, kiepskich chińskich zamienników. Zawsze udzielamy gwarancji.

Naprawa ekranu w iPhone wykonywana jest od ręki w 20 minut!

APPLEMOBILE.PL

Wojska Polskiego 50 (wejście od Jagiellońskiej 84)

tel: 500 132 200

tel: 889 277 288

http://serwis.applemobile.pl

@ serwis(małpa)applemobile.pl

Wysyłkowa naprawa Macbooka

Od początku naszej działalności oferujemy usługę wysyłkowej naprawy produktów Apple door-to-door. Wystarczy wypełnić > formularz zgłoszeniowy naprawy wysyłkowej na naszej stronie , wypełnić wszystkie pola zgodnie z prawdą, zapisać, a na ekranie pojawi się możliwość zamówienia kuriera, który przyjedzie i zabierze uszkodzony telefon, a następnie zwróci go pod wskazany adres. Płatność odbywa się za pobraniem u kuriera.

Zalany Mac? Naprawa Macbook po zalaniu Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.