Home Newsy Xiaomi wyśmiewa notche w swoich reklamach.
Xiaomi wyśmiewa notche w swoich reklamach.
0

Xiaomi wyśmiewa notche w swoich reklamach.

0

Xiaomi jakie jest każdy wie – tanie, ale działa. Tą firmę się kocha lub nienawidzi (podobnie jak Apple). Z czym przyszli do nas teraz? Możecie być nieco zaskoczeni. Zapraszam!

Xiaomi w swoich nowych reklamach promujących nowy model – Xiaomi Mi9T wyśmiewa urządzenia innych firm, które korzystają z rozwiązania potocznie zwanego jako notch. Przypomnę tylko, że Mi9% został wyposażony w bez-ramkowy wyświetlacz, który pokrywa prawie 92% frontu urządzenia. Rzućcie okiem na filmik, w którym Xiaomi pokazuje jak wygląda smartfon oraz co znajdziemy w pudełku.

No i co dalej? Xiaomi przygotowało reklamy, w których notch został wyśmiany. Czy to fajne? Czy to złe? Nie wiem, w moim mniemaniu jest to troszeczkę niemiłe, jednakże, jeśli firma ma czym się chwalić, to chce to wykorzystać – jest to logiczne i zrozumiałe. Poniżej wrzucam reklamy o których jest mowa, sami obejrzyjcie:

Co myślicie? Dajcie znać w komentarzu! ☺️

Xiaomi wyśmiewa notche w swoich reklamach.

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/