Home Newsy Xiaomi MiBand 4 nie została oficjalnie pokazana, a już można ją kupić!
Xiaomi MiBand 4 nie została oficjalnie pokazana, a już można ją kupić!
0

Xiaomi MiBand 4 nie została oficjalnie pokazana, a już można ją kupić!

0

Wiemy o niej praktycznie wszystko, pisaliśmy o niej nie raz, widzieliśmy zdjęcia. O kim mowa? Xiaomi MiBand 4! Czy wiedzieliście, że możecie kupić coś, co nie zostało nawet oficjalnie pokazane? Zapraszam!

Mukul Sharma zauważył, że w niektórych sklepach internetowych można kupić MiBanda 4, a nawet udało mu się w jednym z nich dokonać płatności! Zgodnie z jej opisem, bransoletka wyposażona jest w dotykowy ekran OLED, Bluetooth 5.0, Czujnik tętna, baterię 135 mAh, a także wodoodporną obudowę. Jednym z obsługiwanych języków jest polski – a to oznacza, że opaska będzie dostępna także w naszym kraju. Na aukcjach dostępna jest wersja z lub bez NFC – a różnica między nimi wynosi 50 złotych.

Oficjalna prezentacja MiBand’a 4 będzie mieć miejsce 11 czerwca w Chinach.

Xiaomi MiBand 4 nie została oficjalnie pokazana, a już można ją kupić!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/