Home Newsy Worms 4 dostępne w świetnej cenie!
Worms 4 dostępne w świetnej cenie!
0

Worms 4 dostępne w świetnej cenie!

0

Kojarzycie tą grę z robakami, które strzelają do siebie z bazooki? No pewnie że tak! Każdy ją zna. Dziś macie okazję kupić ją w niższej cenie, zapraszam!

Kto z nas nie lubi czasem się wyżyć? Hm, może inaczej… Kto z nas nie odczuwa potrzeby wyżycia się w jakiś sposób, kiedy coś pójdzie nie po naszej myśli? No właśnie, większość. Jak zapewne wiecie, autoagresja czy używki nie są najlepszym wyjściem. Co polecam w zamian? Rozwalcie wrogie robaki! Dokładnie!

Obniżona cena w tym momencie wynosi około 13 złotych, co jest naprawdę dobrym dealem biorąc pod uwagę ilość rozrywki, którą gra nam przysporzy. Cena bez obniżki to prawie 25 złotych! Możecie zaoszczędzić aż dyszkę (ponad!), którą możecie wydać na głupoty 😉.

Aplikacje pobierzecie stąd – *KLIK*

Worms 4 dostępne w świetnej cenie!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/