Home Newsy Najnowszy Android 10 – problem zbyt trudny do rozwiązania.
Najnowszy Android 10 – problem zbyt trudny do rozwiązania.
0

Najnowszy Android 10 – problem zbyt trudny do rozwiązania.

14
0

Tytuł może i prowokuje, jednakże to nie sam system jest problemem. Dziesiąta, czyli najnowsza wersja systemu z zielonym robocikiem zawiera w sobie poważny błąd z którym użytkownicy nie mogą sobie poradzić. Zapraszam!

Po aktualizacji smartfonów do najnowszej wersji Androida użytkownicy zaczęli zgłaszać problemy z działaniem czujników odpowiedzialnych za rotację/jasność ekranu. Problem występuje także z rozwiązaniem Active Edge. Aktywacja telefonu po podniesienie również przestała działać.

„Cześć, na wersji Androida Pie wszystkie czujniki działały świetnie. Dziś rano oficjalnie zaktualizowałam do do wersji Q i od tego czasu wszystkie moje czujniki przestały działać (Active Edge, czujniki zbliżeniowe, automatyczna jasność czy wybudzanie ekranu).”
Jak możecie przeczytać problem wygląda na poważny i zmaga się z nim wiele osób, którzy skarżą się na XDA. Co o tym sądzicie? Czy was też spotykają takie problemy? Dajcie znać w komentarzach! 🤖

Najnowszy Android 10 – problem zbyt trudny do rozwiązania.

(14)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/