Home Newsy Wkrótce aplikacja Texture dla Windows przestanie istnieć
Wkrótce aplikacja Texture dla Windows przestanie istnieć

Wkrótce aplikacja Texture dla Windows przestanie istnieć

0

Ostatnio głośno zrobiło się w tematyce przejęcia przez Apple serwisu Texture, który w modelu subskrypcyjnym dawał dostęp swoim użytkownikom do ponad 200 różnych magazynów w wersji cyfrowej. Kalifornijska firma zakupiła ten podmiot z pewnością w związku z rozwojem aplikacji News i być może stworzeniem własnego serwisu działającego na podobnych zasadach.

Widać już pierwsze niekoniecznie pozytywne oznaki tego przedsięwzięcia, bowiem w dniu wczorajszym serwis Texture ogłosił, iż niedługo przestanie wspierać urządzenia działające pod kontrolą systemu Windows.

Po dacie 30 czerwca 2018 aplikacja natywna dla serwisu Texture dedykowana platformie Windows zniknie z rynku. Użytkownicy usługi subskrybujący do niej dostęp będą jednak mogli cieszyć się zasobami z poziomu systemów iOS oraz Android.

Oczywiście powyższa informacja nie musi oznaczać, że za jakiś czas podobny los spotka mobilne wersje tego programu. Całość może oznaczać jedynie koniec wsparcia dla platformy od Microsoft. Warto nadmienić, iż Texture dla Windows od dłuższego czasu nie cieszył się popularnością, a sama aplikacja nie była od miesięcy aktualizowana. Być może więc te właśnie czynniki przyczyniły się do podjęcia takich, a nie innych decyzji.

Źródło: The Verge

 

Wkrótce aplikacja Texture dla Windows przestanie istnieć

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *