Wizja budżetowego modelu iPhone’a

Wizja budżetowego modelu iPhone’a

0

W tym roku do oferty Apple mają trafić aż trzy modele jabłkowej słuchawki w tym wersja budżetowa, która rzekomo ma być wyceniona na kwotę 799 dolarów amerykańskich. Będzie to telefon wyposażony w ekran wykonany w technologii LCD, a w jego produkcji wezmą udział tańsze komponenty.

Plotki głoszą, że Apple zdecyduje się w tym wariancie iPhone’a na aluminiową ramkę okalającą obudowę oraz pojedynczą kamerę główną. To tylko jedne z licznych pozycji specyfikacji technicznej, które przyczynią się do bardziej przystępnej ceny za to urządzenie jaką zażyczy sobie Apple.

Tymczasem w sieci pojawił się kolejny już koncept tego sprzętu, który bazuje na wszystkich dotychczas opublikowanych plotkach. Autor krótkiego filmu z wyżej wymienionym bohaterem wziął również pod uwagę donos, iż iPhone XC (taką nazwę nieoficjalnie przyjęto) trafi na półki sklepowe w różnych kolorach obudowy. Cały zabieg ma przypominać ten sprzed lat kiedy na rynku debiutował iPhone 5c. Nadchodząca wersja budżetowa smartfona z Cupertino będzie mogła pochwalić się sześcioma wersjami kolorystycznymi.

Źródło: Onetech

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *