Witamy iPhone’a i iPhone’a 8 Plus w Polsce
0

Witamy iPhone’a i iPhone’a 8 Plus w Polsce

0

W sprzedaży pojawiły się dzisiaj najnowsze iPhone’y 8 i iPhone’y 8 Plus. Dostępne są u trzech z czterech głównych operatorów – Orange, Play i T-Mobile, a także w AppStore. Żeby zostać właścicielem któregoś z nich, trzeba się liczyć z wydatkiem minimum 3 tys. zł. Oczywiście można też je kupić w planie taryfowym, wtedy cena jednorazowa będzie niższa, ale trzeba ją będzie płacić co miesiąc. Co kto lubi.

Zazwyczaj z debiutami nowych modeli tego producenta kojarzą się nocne kolejki do salonów, albo te ostatnie otwierane o północy. Tym razem też tak było, ale ponoć frekwencja nie była jakoś szczególnie duża.

Miłość, ale czy z wzajemnością

Czy Polacy jakoś szczególnie pokochali produkty spod znaku nadgryzionego jabłka?  – Moim zdaniem Polacy nie są wyjątkiem, jeśli chodzi o „miłość” do Apple i iPhone`ów. To obiektywnie bardzo dobre smartfony, które od lat są dla innych punktem marketingowego odniesienia. Czy najlepsze? Nie wiem. Ale właśnie perfekcyjny marketing decyduje w dużej mierze o sukcesie firmy – uważa Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Czy iPhone 8 będzie kolejnym sukcesem? Zdaniem Wojciecha Jabczyńskiego takie pytanie pojawia się zawsze przy kolejnych premierach, a odpowiedź znajdujemy w publikowanych wynikach Apple. – Na polskie warunki iPhone nie jest tani, dlatego Apple nie sprzedaje u nas tylu smartfonów co Samsung czy Huawei, które mają zdecydowanie szersze portfolio urządzeń. I do tego na każdą kieszeń. W Polsce iPhone od zawsze jest produktem premium i nie zanosi się, aby to uległo zmianie – mówi Wojciech Jabczyński.

Niebawem czeka nas jeszcze jedna premiera – iPhone’a X.

Foto: Newsrm.tv

Witamy iPhone’a i iPhone’a 8 Plus w Polsce

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *