Home Newsy Wideokonferencje Google Meet w aplikacji Gmail na iOS
Wideokonferencje Google Meet w aplikacji Gmail na iOS
0

Wideokonferencje Google Meet w aplikacji Gmail na iOS

0

Firma Google udostępniła w zeszłym miesiącu bezpłatna aplikację oferującą wideokonferencje – Google Meet. Teraz firma ogłosiła, że wprowadzi konferencje z Google Meet do aplikacji Gmail na urządzenia z systemem iOS i Android.

Google Meet oferuje wiele ciekawych rozwiązań i funkcji, jak chociażby wideokonferencje dla maksymalnie 100 uczestników. W nadchodzących tygodniach Google doda do aplikacji Gmail nową kartę „Spotkania”, w której będzie można przeglądać nadchodzące spotkania, a także dołączyć do nich jednym kliknięciem. W nowej zakładce znajdzie się również opcja pozwalająca na rozpoczęcie nowego spotkania i wygenerowania linku do konferencji. Użytkownicy, którzy nie są zainteresowaniami rozwiązaniami, które znajdą się w zakładce „Spotkania”, mają zawsze możliwość wyłączenia tej opcji w ustawieniach aplikacji Gmail.

Wideokonferencje Google Meet w aplikacji Gmail na iOS

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!