Home Newsy Według IBM „użytkownicy maców są szczęśliwsi i bardziej produktywni”.
Według IBM „użytkownicy maców są szczęśliwsi i bardziej produktywni”.
0

Według IBM „użytkownicy maców są szczęśliwsi i bardziej produktywni”.

0

Według IBM – pracownicy korzystający z komputerów Mac mają większe szanse na pozostanie w firmie i są tym samym bardziej produktywni. Takie informacje pojawiły się na konferencji użytkowników Jamf Nation.

Fletcher Previn przedstawił nowe wnioski IBM, które pokazują, że pracownicy używający komputerów Mac są bardziej skłonni do pozostania w firmie i tym samym są wydajniejsi niż użytkownicy komputerów PC.

Szczegółowe oświadczenie IBM:

  • użytkownicy Mac’a przekroczyli o 22% oczekiwania w przeglądach wydajności, w porównaniu do użytkowników systemu Windows.
  • użytkownicy systemu macOS są o 17% mniej skłonni do opuszczenia IBM, w porównaniu do użytkowników systemu Windows.
  • Użytkownicy systemu MacOS są bardziej zadowoleni z dostępności oprogramowania innych firm w IBM – tylko 5% użytkowników systemu macOS prosi o dodatkowe oprogramowanie, w porównaniu z 11% użytkowników systemu Windows.
  • wysoko wartościowe oferty sprzedażowe są zwykle o 16% większe dla użytkowników systemu macOS w porównaniu do użytkowników systemu Windows

Według IBM „użytkownicy maców są szczęśliwsi i bardziej produktywni”.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!