Home Newsy Szkło hartowane iPhone 11 – markowe czy zamiennik?
Szkło hartowane iPhone 11 – markowe czy zamiennik?
0

Szkło hartowane iPhone 11 – markowe czy zamiennik?

0

Wszyscy oczekujemy od swojego wyposażenia najwyższej jakości, lecz nikt nie lubi przepłacać. Ciężko więc pogodzić jedno z drugim, gdyż producent smartfonu zawsze będzie przekonywać nas o tym, że jedynie oryginalne akcesoria będą kompatybilne, a wszystkie pozostałe zamienniki nie zapewnią ochrony. Oczywiście w praktyce możemy zauważyć, że jest zupełnie inaczej i możemy kupić szkło hartowane iPhone 11, które będzie tak samo satysfakcjonujące, jak oryginał. Wydamy jednak dużo mniej pieniędzy, co z pewnością będzie maksymalnie satysfakcjonujące.

Zastanówmy się nad wyborem, zaletami i wadami obydwu rozwiązań. Powiedzmy sobie również o tym, gdzie znaleźć zadowalający asortyment i jak nakleić szkło hartowane iPhone 11, by zapewniło ono bezpieczeństwo. Zastanowimy się również nad tym, w jakim celu w ogóle inwestujemy w tego typu produkty. Zapraszamy serdecznie do dalszej lektury!

Zalety i wady zamienników

Pierwszą i podstawową zaletą, dla której zdecydowana większość klientów wybiera szkło hartowane iPhone 11od zewnętrznych producentów, jest jego atrakcyjna cena. Niski koszt zakupu akcesoriów rekompensuje abstrakcyjnie wysoką sumę za sam produkt, który jest niezwykle delikatny. Często nawet wysokogatunkowe szkła są dwukrotnie tańsze od markowych, co stanowi ofertę doskonałą.

Wadą jest jednak fakt, że czasem ciężko znaleźć zadowalający zamiennik. Można jednak rozwiązać ten problem, inwestując jedynie w sprawdzone konstrukcje, które posiadają wiele pozytywnych opinii od zadowolonych klientów.

Zalety i wady markowych produktów

Pełna kompatybilność i gwarancja producenta to powód, dla którego chętnie kupujemy markowe produkty. Wadą jest jednak wysoka cena i częsty brak dostępności.

Kiedy jednak inwestujesz w najnowsze serie, nie musisz obawiać się, że szkło hartowane iPhone 11 będzie niedostępne w renomowanych i sygnowanych logiem producenta sklepach. Nawet jeśli jest niedostępne w danym momencie, sprowadzenie zajmie maksymalnie 1-2 dni.

Montaż szkła w domu lub przez profesjonalistów

Jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie z przyklejeniem szkła? Trzeba przyznać, że zadanie jest prostsze, niż w przypadku folii, gdyż ryzyko powstawania pęcherzyków powietrza jest o wiele mniejsze. Szkło hartowane iPhone 11 musi być jednak naklejone równo, by gwarantowało niezawodność.

Gwarantujemy, że jeśli nie będziesz spieszyć się w trakcie ustawiania szkła w stosunku do aparatu, nie musisz obawiać się, że będzie ono krzywo naklejone. W razie wątpliwości możesz udać się do serwisu, gdzie za symboliczne 5 lub 10 złotych, pracownik zrobi to za Ciebie.

Artykuł przygotowany przez partnera
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.