Home Newsy W Rumunii można składać już wstępne zamówienia na nowe iPhone’y
W Rumunii można składać już wstępne zamówienia na nowe iPhone’y
0

W Rumunii można składać już wstępne zamówienia na nowe iPhone’y

0

Już 12 września odbędzie się konferencja, na której głównymi bohaterami będą nowe modele jabłkowej słuchawki. Zainteresowani którąś z trzech wersji tego urządzenia będą mogli składać wstępne zamówienia dopiero dwa dni później, czyli 14 września. Jak się jednak okazuje pre-order w niektórych sklepach ruszył znacznie wcześniej.

Jeden ze sklepów internetowych w Rumunii bowiem poszerzył swoją ofertę smartfonów o nadchodzące wersje jabłkowej słuchawki. W portfolio sklepu można zatem znaleźć iPhone’a Xs z dyskiem o pojemnościach od 64 do 512 GB, iPhone’a Xs Max Plus w tych samych konfiguracjach co wyżej oraz budżetową odsłonę urządzenia, która ma nazywać się po prostu iPhone 9.

Ten ostatni także ma być dostępny w wersjach z dyskiem od 64 GB do 512 GB.
Wszystkie modele mają wyglądać dokładnie tak jak od miesięcy opisują te urządzenia liczne plotki. Każdy z wariantów smartfona ma konstrukcyjnie nawiązywać do obecnego flagowca. Na pokładzie urządzeń znajdzie się zatem wsparcie dla technologii Face ID, czy charakterystyczne wcięcie w górnej części ekranu. Jedynie iPhone 9 zostanie w odróżnieniu od swoich braci wyposażony w jedną kamerę główną.

Źródło: Onetech

 

W Rumunii można składać już wstępne zamówienia na nowe iPhone’y

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)