Home Newsy Użytkownicy zgłaszają problemy z monitorami zewnętrznymi po aktualizacji do macOS 12.3
Użytkownicy zgłaszają problemy z monitorami zewnętrznymi po aktualizacji do macOS 12.3
0

Użytkownicy zgłaszają problemy z monitorami zewnętrznymi po aktualizacji do macOS 12.3

0

Użytkownicy komputerów Mac, który zaktualizowali swoje urządzenia do najnowszego macOS Monterey 12.3. Problem ujawnia się tym, że komputer Mac nie wykrywa wyświetlaczy zewnętrznych lub wyświetla obraz w niedokładny sposób.

Według użytkowników na forach Apple Support i MacRumors niektóre zewnętrzne wyświetlacze podłączone przez USB-C nie są już wykrywane przez komputery Mac po aktualizacji do najnowszej aktualizacji macOS.

Jeden z użytkowników napisał:

Po dzisiejszej aktualizacji mojego Maca mini do wersji 12,3 mój monitor nie wyświetla już obrazu przez USB-C, po prostu wyświetla komunikat o braku sygnału na monitorze.

Próbowałem HDMI i ten sam problem. Dziwna okazja, że ​​wyświetli obraz, ale po wyłączeniu lub ponownym uruchomieniu komputera Mac mini nie wyświetla obrazu. Mac się uruchamia. Musiałem uciec się do podłączenia go do mojego starego telewizora z połączeniem HDMI.”

Inni użytkownicy mieli podobne doświadczenia. Chociaż wiele osób zgłasza również problemy z wyświetlaczami USB-C, inni twierdzą również, że połączenia HDMI z komputerem Mac nie są rozpoznawane.

Raporty internetowe sugerują, że problemy te nie pojawiają się podczas korzystania z nowego monitora Studio firmy Apple, ale z monitorami innych firm, takimi jak te oferowane przez BenQ i LG.

Użytkownicy zgłaszają problemy z monitorami zewnętrznymi po aktualizacji do macOS 12.3

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.