Home Newsy Użytkownicy komputerów Mac skarżą się na błędy aplikacji Twitter
Użytkownicy komputerów Mac skarżą się na błędy aplikacji Twitter
0

Użytkownicy komputerów Mac skarżą się na błędy aplikacji Twitter

0

Jeśli próbujesz dzisiaj otworzyć aplikację Twitter dla komputerów Mac, prawdopodobnie napotkasz pewne problemy. W pewnym momencie we wtorek po południu aplikacja Twitter dla komputerów Mac zaczęła się zawieszać podczas uruchamiania dla większości użytkowników.

Na Twitterze pojawiło się wiele doniesień na temat tego problemu, a 9to5Mac również to potwierdziło. Możesz ten problem sprawdzić samodzielnie, próbując otworzyć aplikację Twitter dla komputerów Mac. Są szanse, że natychmiast się zawiesi, zanim pojawi się okno.

W rzeczywistości aplikacja nawet po cichu zawieszała się w tle dla użytkowników macOS, którzy mieli ją otwartą, zanim zaczęły się powszechne awarie. Wydaje się, że ten problem nie jest związany z aktualizacją oprogramowania Apple, ponieważ wpływa on na użytkowników wielu wersji systemu macOS, w tym najnowszej wersji beta systemu macOS Ventura.

W tej chwili nie ma trwałego rozwiązania tego problemu. Ta poprawka prawdopodobnie polega na tym, że Twitter dokonuje jakiejś aktualizacji po stronie serwera. Możliwe, że problem jest tak prosty, jak niewyraźny fragment tekstu, który próbuje się załadować podczas uruchamiania.

W międzyczasie niektórzy użytkownicy zgłaszali, że usunięcie aplikacji i ponowna instalacja rozwiąże problem. W naszych testach jest to jednak tylko tymczasowa poprawka, a aplikacja ulegnie ponownej awarii w ciągu następnych kilku minut.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.