Home Newsy Jetpack Joyride 2 wkrótce będzie dostępna wyłącznie w Apple Arcade
Jetpack Joyride 2 wkrótce będzie dostępna wyłącznie w Apple Arcade
0

Jetpack Joyride 2 wkrótce będzie dostępna wyłącznie w Apple Arcade

0

Jetpack Joyride to klasyczna i popularna gra mobilna, która po raz pierwszy została wydana na urządzenia z systemem iOS w 2011 roku. Niedawno oryginalna gra została ponownie uruchomiona w Apple Arcade, ale wydaje się, że twórcy nie chcieli na tym poprzestać. Halfbrick Studios ogłosiło kontynuację Jetpack Joyride, która wkrótce pojawi się w Apple Arcade.

„Jetpack Joyride 2” jest zasadniczo kontynuacją oryginalnego Jetpack Joyride. Styl rozgrywki, a nawet grafika są bardzo podobne do tych z pierwszego wydania. Jednak tym razem gracze znajdą nowe poziomy z jeszcze większą liczbą przygód.

Dla tych, którzy nie znają Jetpack Joyride: to gra typu endless runner, w której gracz musi latać w plecaku odrzutowym w laboratorium, unikając pocisków i innych przeszkód. Opis nowej gry mówi, że gracze „połączą siły z Barrym i Betty”, aby powstrzymać eksperymenty naukowców, zanim będzie za późno.

Oczywiście, pomimo podobieństw do oryginalnej gry, Jetpack Joyride 2 przyniesie grafikę w wysokiej rozdzielczości i nową mechanikę. Twórcy twierdzą również, że pojawią się nowe sposoby grania, ale szczegóły są w tym momencie niejasne.

Co ciekawe, jak zauważył The Verge, Jetpack Joyride 2 zostało po cichu wydane w kilku krajach w zeszłym roku. Jednak gra została na krótko usunięta z App Store i Google Play. Halfbrick mówi, że była to zamknięta faza rozwoju i że gra będzie teraz dostępna wyłącznie dla subskrybentów Apple Arcade.

Jetpack Joyride 2 zostanie wydany w App Store na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV 19 sierpnia 2022 roku. Ustaw przypomnienie!

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.