Użytkownicy iPhone’a mogą teraz przełączać się na dowolny telefon z Androidem 12
0

Użytkownicy iPhone’a mogą teraz przełączać się na dowolny telefon z Androidem 12

0

Firma Google ogłosiła dzisiaj, że obsługa aplikacji Switch to Android na iOS jest wdrażana na wszystkich smartfonach z systemem Android 12, co oznacza, że ​​użytkownicy iPhone’a mogą teraz korzystać z funkcji przesyłania aplikacji, aby przełączyć się na dowolne urządzenie obsługujące Androida 12.

Wcześniej aplikacja Switch to Android dla iPhone’a była ograniczona do własnych telefonów Pixel firmy Google, więc działała z ograniczoną liczbą urządzeń.

Użytkownicy iPhone’ów, którzy kupili urządzenie z Androidem, mogą połączyć swój iPhone ze smartfonem z systemem Android przez Wi-Fi lub przez kabel Lightning na USB-C. Dane zawierające aplikacje, zdjęcia, kontakty i wiadomości można skopiować, aby zapewnić płynniejsze przejście.

Google towarzyszyło nowej obsłudze urządzeń z Androidem 12, publikując post na blogu, dlaczego użytkownicy iPhone’ów powinni przełączyć się na smartfony z Androidem, podkreślając funkcje, takie jak aplikacja Wiadomości i Gboard, Google Meet, Google Play, ochrona prywatności Androida, dostosowywanie ekranu głównego i nie tylko .

Apple ma własną aplikację Move to iOS na urządzenia z Androidem, która jest odpowiednikiem aplikacji Google. Zaprojektowany dla przełączników Android, umożliwia przesyłanie wiadomości, kontaktów, wydarzeń w kalendarzu, zdjęć i nie tylko.

źródło: macrumors.com

Użytkownicy iPhone’a mogą teraz przełączać się na dowolny telefon z Androidem 12

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *