Utrudnienia w pracy serwisu z powodu urlopu w dniach 17-28 września
0

Utrudnienia w pracy serwisu z powodu urlopu w dniach 17-28 września

0

Drodzy Czytelnicy! Drodzy Klienci! Serwisant też człowiek, odpocząć musi. Jak niektórzy z Was już zdążyli się dowiedzieć telefonicznie, od wczoraj serwis urządzeń Apple – AppleMobile.pl działa w ograniczonym stopniu. Nasi technicy regenerują swoje baterie, by mieć siłę nastepnie regenerować Wasze urządzenia. Do końca bieżącego tygodnia wstrzymane są wszelkie prace związane z wymianą układów BGA. Działamy także „na pół gwizdka” jeżeli chodzi o naprawę urządzeń po zalaniu. Od 19 września również szybkie naprawy, jak wymiana ekranów, baterii, złączy będą realizowane nie od ręki, a w ciągu kilku godzin lub na następny dzień, z racji niewielkich mocy przerobowych. Wszystkiego naprawy dostarczone i/lub wycenione do 9 września powinny być zamknięte normalnie w ciągu najbliższych dni. Naprawy, szczególnie te dostarczone po zalaniu po 9 września, będą realizowane dopiero od 28 września. Bardzo prosimy o wyrozumiałość nie tylko w czasie zapowiadanej przerwy urlopowej, ale także tuż po niej, gdy będziemy nadrabiać zaległości spowodowane przerwą.

Punkt przyjęć na Wojska Polskiego 50 będzie działał normalnie. Obsługa z wielką przyjemnością przyjmie nowe zlecenia napraw oraz wyda już gotowe do wydania sprzęty. Godziny otwarcia w czasie urlopu nie zmieniają się. Można nas odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19. Bardzo bym prosił, aby jednak nie zamęczać obsługi pytaniam czy urządzenie jest już gotowe, szczególnie w czasie przerwy urlopowej. Jak tylko będzie, obsługa na pewno będzie się kontaktować indywidualnie.

Mimo przerwy urlopowej serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują napraw w ramach szybkiej obsługi, jak wymiana ekranów, baterii i złącz. Te usługi będą realizowane na bieżąco, choć nie od ręki.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami:

500 132 200

889 277 288

Odpowiadamy także na maile, jednak z większym opóźnieniem jak zawsze.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *