Home Newsy Ulepszony tryb portretowy w iOS 12
Ulepszony tryb portretowy w iOS 12
0

Ulepszony tryb portretowy w iOS 12

0

Platforma iOS 12 od czerwca tego roku testowana jest przez deweloperów jak i osoby uczestniczące w programie publicznych testów beta. Wydawać by się mogło, że już wszystko wiadomo o nowościach jakie kryje ta wersja systemu. Okazuje się jednak, że skrywa on znacznie więcej niż zakładano.

Apple podczas prezentacji skupiło się tylko na tych najważniejszych nowościach zaimplementowanych w oprogramowanie, pominęło jednak wiele funkcji zaszytych głębiej w kodzie. Na jedną z takich opcji natknął się deweloper Ben Sandofsky, twórca aplikacji Halide Camera.

Okazuje się, że Apple wraz z wydaniem systemu iOS 12 znacznie ulepszyło tryb portretowy w aparacie. Deweloper odkrył, że zdjęcia wykonane iPhone’m X z zainstalowaną platformą iOS 12 są bogatsze o detale w porównaniu z fotografiami robionymi za pomocą tego samego urządzenia lecz działającego pod kontrolą systemu iOS 11.

Jeśli zatem jesteście maniakami zdjęć portretowych i robicie je często warto poczekać na finalną wersję systemu iOS 12. Ten powinien pojawić się w oficjalnym kanale dystrybucji już we wrześniu.

Źródło: Twitter

 

Ulepszony tryb portretowy w iOS 12

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *