Kolejna, świetna reklama Apple

Kolejna, świetna reklama Apple

0

Z reklamami Apple bywa różnie. O jednych można powiedzieć, że są świetne, od innych zaś wieje nudą i brakiem pomysłu na realizację. Niedawno jednak w zasobach kanału Apple w serwisie YouTube znalazł się spot, który zaliczyć można do tej pierwszej grupy materiałów. Po raz kolejny kalifornijska firma stara się wypromować możliwości fotograficzne podwójnego aparatu iPhone’a 7 Plus i dedykowanego mu trybu Portret.

Najnowsza reklama zatytułowana „Barbers” robi to jednak w odróżnieniu od poprzedniczek w ciekawy i przyciągający sposób. Pewien zakład fryzjerski cierpi na chroniczny brak klientów do momentu, w którym na wystawie salonu ląduje pierwsze zdjęcie wykonane z użyciem trybu Portret oraz iPhone’a 7 Plus. Fotografia przedstawia co oczywiste jednego z nielicznych klientów, którego wizytówka ma zachęcać przechodniów do skorzystania z usług zakładu.

Fotografia spełnia swoje zadanie i już wkrótce na wystawie oraz ścianach salonu pojawiają się kolejne zdjęcia, a przed wejściem salonu tłumy chcące się ostrzyc.

Źródło: Apple

 

Kolejna, świetna reklama Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *