Udostępniono dla programistów czwartą wersję beta iOS 16.4 oraz iPadOS 16.4
0

Udostępniono dla programistów czwartą wersję beta iOS 16.4 oraz iPadOS 16.4

0

Apple udostępniło programistom czwartą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS 16.4 i iPadOS 16.4 do celów testowych.

Zarejestrowani programiści mogą pobierać aktualizacje iOS 16.4 i iPadOS 16.4 bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego profilu z Developer Center. W przyszłości aktualizacje beta będą wykonywane bezpośrednio na urządzeniu za pośrednictwem identyfikatora Apple ID połączonego z kontem programisty.

iOS 16.4 i iPadOS 16.4 dodają nowe znaki emoji, m.in. jasnoniebieskie serce, osioł, łoś, meduza, hiacynt, imbir i inne. W sumie jest 31 nowych emoji.

Powiadomienia Safari Web Push zostały dodane na iPhonie i iPadzie. Można je otrzymywać ze stron internetowych, które zostały dodane do ekranu głównego urządzenia. Powiadomienia Web Push są identyczne z powiadomieniami, które otrzymywane są ze stron internetowych na komputerze Mac i zachowują się jak każde inne powiadomienie iOS.

Przeglądarki innych firm, takie jak Chrome, mogą teraz umożliwiać użytkownikom dodawanie witryn do ekranu głównego. Apple ponownie wprowadziło aktualizację architektury HomeKit. Są też zmiany w podcastach, drobne aktualizacje w Apple Music, nowe opcje skrótów i animacja przewracania stron w Apple Books.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.