Kiedy możemy spodziewać się opublikowania iOS 16.4 dla wszystkich?
0

Kiedy możemy spodziewać się opublikowania iOS 16.4 dla wszystkich?

0

W trakcie testów znajduje się obecnie wersja beta iOS 16.4. Zawiera ona szereg nowych funkcji i zmian dla użytkowników iPhone’a. A kiedy możemy spodziewać się oficjalnego udostępnienia aktualizacji?

iOS 16.4 jest obecnie w fazie trzeciej deweloperskiej i publicznej wersji beta. Czwarta wersja beta może zostać wydana już w tym tygodniu. Apple ma teraz cotygodniowy cykl nowych wersji beta. Najbardziej prawdopodobne jest to, że iOS 16.4 zostanie udostępniony publicznie w tym miesiącu.

Apple wypuściło iOS 15.4 w zeszłym roku 14 marca. Zostało to zrobione po czterech wersjach beta i ostatecznej wersji Release Candidate. W tym roku firma spóźnia się odrobinę z harmonogramem w porównaniu z poprzednim rokiem.

Wreszcie, brazylijski przewoźnik Claro niedawno powiedział, że współpracuje z Apple, aby umożliwić właścicielom iPhone’ów autonomiczną obsługę 5G. Claro powiedział, że użytkownicy będą mieli dostęp do tej nowej technologii „w marcu tego roku”, wraz z wydaniem iOS 16.4. Chociaż plany Apple mogą ulec zmianie, oświadczenie w dużej mierze potwierdza, że ​​iOS 16.4 zostanie udostępniony publicznie w nadchodzących tygodniach.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.