Home Newsy Trzy usługi od Apple w jednej subskrypcji
Trzy usługi od Apple w jednej subskrypcji
0

Trzy usługi od Apple w jednej subskrypcji

0

Najnowsze doniesienia rzucają nowe światło na płatne w abonamencie usługi od Apple, z których dwie pojawią się w najbliższym czasie. Mowa o istniejącym już produkcie Apple Music oraz usłudze wideo na życzenie, a także cyfrowych magazynach udostępnianych w przyszłości w ramach aplikacji Apple News.

Wiadomo już, że dwie z wymienionych wyżej usług pojawią się niedługo w ofercie Apple. Plotki nie raz poruszały temat usługi, w której kalifornijska firma miałaby udostępniać w miesięcznej subskrypcji dostęp do cyfrowych magazynów oraz materiałów wideo takich jak filmy, programy oraz seriale telewizyjne.

Jak donosi The Information wszystkie te usługi będą oferowane w ramach jednego abonamentu, co ma przyciągnąć większą ilość użytkowników. Zapłacą oni jedną stałą kwotę miesięcznie za dostęp do muzyki, wideo oraz cyfrowej prasy. Pomysł ten ma sens i będzie z pewnością nie lada konkurencją dla takich tworów jak Netflix, czy Spotify.

Warto dodać na koniec, iż w ostatnim czasie to właśnie rozmaite usługi przynoszą Apple największe dochody. Nie dziwi zatem fakt, iż firma będzie starała się rozwijać w tym segmencie na rynku.

Źródło: AppleInsider

 

Trzy usługi od Apple w jednej subskrypcji

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *