Home Newsy Trzecia beta iOS 11.1 oraz tvOS 11.1 już do pobrania
Trzecia beta iOS 11.1 oraz tvOS 11.1 już do pobrania
0

Trzecia beta iOS 11.1 oraz tvOS 11.1 już do pobrania

0

Od wczoraj użytkownicy zarejestrowani w jabłkowym programie publicznych testów mogą z serwerów Apple pobrać najnowszą aktualizację dla systemów iOS 11.1 oraz tvOS 11.1. Update tego pierwszego jest niezmiernie ważny ze względu na eliminację bardzo poważnej luki w zabezpieczeniach.

Wydane wczoraj wieczorem aktualizacje dla systemów iOS 11.1 oraz tvOS 11.1 w sporej mierze skupiają się na poprawkach związanych z błędami oraz stabilnością działania. W przypadku jednak platformy dedykowanej iPhone’om oraz iPadom Apple załatało lukę, która umożliwiała przechwycenie danych wymienianych pomiędzy urządzeniem, a routerem. Pozwalał na to tak zwany exploit KRACK dając dostęp do tychże informacji osobom z zewnątrz.

Niestety osoby, które czekają na aktywację usługi Apple Pay Cash będą musiały także tym razem uzbroić się w cierpliwość, bowiem beta 3 iOS 11.1 nie wnosi jej na pokład. Prawdopodobnie opcja ta pojawi się już niedługo. Spekuluje się, że nastąpi to wraz z rynkową premierą iPhone’a X na początku listopada.

Źródło: Apple

 

Trzecia beta iOS 11.1 oraz tvOS 11.1 już do pobrania

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)