Ted Lasso sezon 3 jest już dostępny w Apple TV+
0

Ted Lasso sezon 3 jest już dostępny w Apple TV+

0

Kolejny sezon serialu „Ted Lasso” jest już dostępny do oglądania w Apple TV+. Sezon trzeci jest najprawdopodobniej tym ostatnim. Opowiada on historię trenera futbolu amerykańskiego, który przeprowadza się do Wielkiej Brytanii, aby nadzorować klub piłkarski AFC Richmond.

„Ted Lasso” to jeden z najpopularniejszych seriali Apple. Pierwsze dwa sezony były szczerze chwalone. Aktor Jason Sudeikis, który gra Teda Lasso, zdobył Złoty Glob za swoją rolę. Natomiast sam serial zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego serialu komediowego.

W trzecim sezonie Ted Lasso i AFC Richmond zmierzą się z West Ham United, z którego uciekł były asystent trenera AFC Richmond, Nate Shelley. AFC Richmond musi udowodnić, że nie zajmie ostatniego miejsca w Premier League, wbrew spekulacjom mediów.

Apple intensywnie promuje trzeci sezon „Ted Lasso”. Firma współpracuje z Nike w zakresie całej gamy koszulek, bluz z kapturem, t-shirtów i bluz AFC Richmond. Dostępny jest również promocyjny smak lodów Teda Lasso „Biscuits with the Boss” od Jeni’s. Oficjalny sklep Ted Lasso sprzedaje również wszystko, od czapek i koszul po etui na telefony, tarcze do gry w rzutki i skarpetki. W przedsprzedaży dostępna jest nawet gra Ted Lasso Monopoly.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu jest dostępny od dzisiaj, a drugi odcinek ma ukazać się 22 marca. Apple będzie wypuszczać jeden odcinek tygodniowo, a sezon obejmuje łącznie 12 odcinków.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *