Sezon 1 „SEE” można oglądać za darmo na Apple TV+ przed premierą sezonu 3
0

Sezon 1 „SEE” można oglądać za darmo na Apple TV+ przed premierą sezonu 3

0

SEE był jednym z pierwszych oryginalnych programów Apple ogłoszonych wraz z uruchomieniem Apple TV+ w 2019 roku. Teraz program niedługo powróci w trzecim i ostatnim sezonie. Apple pozwoli wszystkim oglądać pierwszy sezon SEE za darmo na Apple TV+ przez ograniczony czas.

Jak ogłoszono na oficjalnym koncie SEE na Twitterze, pierwszy sezon serialu jest dostępny do obejrzenia za darmo na Apple TV+. Oznacza to, że każdy może teraz oglądać pierwsze osiem odcinków serialu, nawet jeśli nie jest subskrybentem Apple TV+.

Oczywiście jest to oferta ograniczona czasowo. Według Apple, pierwszy sezon SEE będzie dostępny za darmo do 29 sierpnia. Następnie odcinki ponownie będą wymagały subskrypcji Apple TV+. Oferta jest próbą Apple, aby zainteresować i zaangażować więcej osób w SEE przed premierą ostatniego sezonu serialu.

Dla tych, którzy nie znają, SEE jest opisywany jako program opowiadający historię „brutalnej i prymitywnej przyszłości”, w której ludzkość utraciła zdolność widzenia. Spektakl ma imponujące sceny walki oraz zabójcze kostiumy. Nie jest to zaskoczeniem, ponieważ każdy odcinek SEE kosztował Apple około 15 milionów dolarów, co czyni go jednym z najdroższych seriali na rynku.

Aby bezpłatnie obejrzeć pierwszy sezon SEE, wystarczy przejść do aplikacji Apple TV i wyszukać program. Chociaż nie wymaga subskrypcji, do oglądania treści wymagany jest ważny identyfikator Apple ID.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *