Nagrywki do trzeciego sezonu Teda Lasso właśnie się zakończyły
0

Nagrywki do trzeciego sezonu Teda Lasso właśnie się zakończyły

0

Zdjęcia i nagrywki do trzeciego sezonu Teda Lasso wreszcie dobiegły końca. Wyczekiwany trzeci sezon, który może być jednocześnie ostatnim, ma mieć premierę wiosną, choć oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona przez Apple TV+ . Komedia pozostaje jak dotąd największym hitem Apple TV+, popularnym zarówno wśród widzów, jak i krytyków. 

Ted Lasso zdobył nagrodę Emmy dla najlepszego serialu komediowego dwa razy z rzędu. A to dzięki silnej reakcji krytyków na swój debiutancki i drugi sezon. Pierwszy i drugi sezon serialu miały swoją premierę późnym latem, około sierpnia. Przypuszczalnie Apple początkowo planowało wydanie trzeciego sezonu również latem.

Jednak produkcja została wstrzymana z różnych powodów. Początkowo dostępność lokalizacji oznaczała, że ​​zdjęcia do serialu rozpoczęły się dopiero kilka miesięcy później niż zwykle. Później między aktor Jason Sudeikis podobno zażądał wielu znaczących przeróbek scenariusza i powtórek odcinków, co wydłużyło okres kręcenia.

Ponieważ filmowanie w końcu się dzisiaj zakończyło, postprodukcja powinna być w stanie zakończyć się, aby dotrzymać kluczowego terminu Emmy.

Stawka jest wysoka, ponieważ Sudeikis wielokrotnie powtarzał, że serial był zawsze planowany jako trzysezonowy wątek fabularny. Oznacza to, że ten sezon będzie ostatnim.

źródło: 9to5mac.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *