Home Newsy Tańszy model iPada na wiosnę
Tańszy model iPada na wiosnę
0

Tańszy model iPada na wiosnę

0

Jak donosi serwis DigiTimes wiosną przyszłego roku w ofercie giganta z Cupertino pojawi się nowy, tani tablet o przekątnej ekranu 9,7 cala. Urządzenie miałoby zadebiutować wraz z odświeżoną linią modeli Pro, a jego cena będzie niższa o 70 dolarów od aktualnie sprzedawanego iPada w wersji klasycznej. Jest to znakomita informacja dla użytkowników z Polski, czy Azji oraz całego sektora edukacji.

Redaktorzy wspomnianego serwisu dotarli do informacji zgodnie z treścią których już wiosną przyszłego roku w ofercie Apple pojawi się tablet cechujący się przekątną ekranu wynoszącą 9,7 cala i ceną nie przekraczającą w polskich warunkach 1000 zł. Póki co jednak nie jest znana specyfikacja techniczna tego urządzenia.

Cieszy jednak fakt, że planowane jest wprowadzenie takowego tabletu. Obecnie za najtańszą wersję zwykłego iPada trzeba zapłacić 1799 zł, a zakup mniejszego tabletu, czyli iPada mini 4 to koszt rzędu 2199 zł. Znacznie drożej wypadają na tle tych urządzeń modele Pro, których ceny zaczynają się od 3199 zł.

Źródło: DigiTimes

 

Tańszy model iPada na wiosnę

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)