Home Newsy Tak wygląda nowy Messenger na komputery – wow!
Tak wygląda nowy Messenger na komputery – wow!
0

Tak wygląda nowy Messenger na komputery – wow!

0

Messenger nigdy nie należał do aplikacji udanych – szczególnie na Windowsie. Czy coś się zmieni w tej kwestii? Zanosi się na to, że tak!

Odkryta przez serwis aggiornamentilumia.it wersja beta Messengera dla Windows posiada nie tylko odświeżony interfejs ale i ogrom funkcji o których dotychczas mogliśmy zapomnieć w desktopowej wersji Messengera! Ciemny motyw, przeciąganie plików aby je wysłać – to tyle nieliczne z wielu zmian, które zajdą w aplikacji komunikatora od Facebooka.

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/JQTH-eHj1d4″ frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Na chwilę obecną jest to beta dostępna na wyłączność w Sklepie Microsoftu – czy pojawi się na macOS? Okaże się z czasem. Trzymamy kciuki za Messengera na desktopy!

Tak wygląda nowy Messenger na komputery – wow!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/