Home Newsy System macOS Mojave w publicznych testach
System macOS Mojave w publicznych testach
0

System macOS Mojave w publicznych testach

0

Dzień po udostępnieniu w programie publicznych testów systemu iOS 12 pojawiła się w nim również platforma stacjonarna macOS Mojave. Opublikowana przez Apple wersja tego systemu jest dokładnie tą samą jaką w zeszłym tygodniu otrzymali deweloperzy posiadający płatne konta w ekosystemie kalifornijskiej firmy.

Oznacza to, że do testów może teraz przystąpić każdy kto wyrazi na to chęć i pobierze ze specjalnej strony internetowej odpowiedni profil. Warto jednak pamiętać, że udostępnione oprogramowanie jest wciąż dopracowywane. Wersje testowe softu mają to do siebie, że mogą działać nieprawidłowo, a w skrajnych przypadkach mogą uszkodzić nawet urządzenie. Zaleca się przed instalacją wykonanie kopii zapasowej plików.

System macOS Mojave przynosi ze sobą sporo nowości, wśród których można wymienić choćby ciemny tryb interfejsu, inteligentne stosy biurka, całkiem przebudowany sklep Mac App Store oraz aplikacje Dom, News i Giełda znane z platformy mobilnej. Więcej na temat tej wersji systemu pisaliśmy tutaj.

Warto dodać, iż wraz z tą aktualizacją ukazała się również pierwsza publiczna beta systemu tvOS 12.

Źródło: Apple

 

System macOS Mojave w publicznych testach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *