Home Newsy Świetna wizja przedstawiająca system operacyjny od Apple
Świetna wizja przedstawiająca system operacyjny od Apple
0

Świetna wizja przedstawiająca system operacyjny od Apple

0

Po raz kolejny do łask wraca temat unifikacji platform stacjonarnej oraz mobilnej sygnowanej logo Apple. Choć CEO kalifornijskiej firmy niejednokrotnie wypowiadał się, że taki zabieg raczej nie wchodzi w rachubę, to nie przeszkadza to rozmaitym grafikom tworzyć wizji takiego właśnie połączenia. Ostatnia z nich zasługuje na szczególną uwagę, bowiem prezentuje się naprawdę świetnie.

Aurélien Salomon stworzył hybrydę systemu iOS oraz macOS, która działałaby zarówno na komputerach jak również urządzeniach mobilnych giganta z Cupertino.

Oprogramowanie byłoby responsywne, co oznacza, iż automatycznie dostosowywałoby interfejs do wielkości i charakterystyki ekranu urządzenia.

Programiści zaś tworzyliby tylko jedną wersję swojej aplikacji na wszystkie jabłkowe sprzęty.

Na materiale wideo znalazły się między innymi koncepty takich aplikacji jak Finder, Muzyka, czy przeglądarka Safari. Całość może pochwalić się również ciemnym trybem UI, wsparciem dla technologii rozszerzonej rzeczywistości i została zaprezentowana na pozbawionym ramek ekranie MacBooka. Platforma została ochrzczona mianem Apple OS i według autora konceptu miałaby pojawić się w 2020 roku.

Źródło: Aurélien Salomon

 

Świetna wizja przedstawiająca system operacyjny od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)