Home Newsy „Surface” Apple TV+ z gwiazdą „Morning Show” w nowym zwiastunie
„Surface” Apple TV+ z gwiazdą „Morning Show” w nowym zwiastunie
0

„Surface” Apple TV+ z gwiazdą „Morning Show” w nowym zwiastunie

0

W Apple TV+ pojawi się kolejny duży program. Thriller psychologiczny Surface właśnie doczekał się pierwszego zwiastuna. Poniżej więcej informacji o tym ośmioodcinkowym serialu, który pojawi się w przyszłym miesiącu dla abonentów Apple TV+

Stworzony przez Veronicę West, „Surface” jest osadzony w luksusowym San Francisco. Gugu Mbatha-Raw z The Morning Show jest także producentem wykonawczym serialu i gra Sophie, kobietę, która doznała urazu głowy. Spowodował on skrajną utratę pamięci, prawdopodobnie w wyniku próby samobójczej.

Apple TV+ wyjaśnia fabułę serialu:

” Gdy Sophie z pomocą męża i przyjaciół wyrusza na wyprawę, by z powrotem poskładać kawałki swojego życia, zaczyna zastanawiać się, czy prawda, którą jej mówiono, jest w rzeczywistości prawdą, którą przeżyła. Poprzez zwroty akcji i nieoczekiwany trójkąt miłosny, nasuwa się pytanie: A co, jeśli pewnego dnia obudzisz się i nie poznasz własnych tajemnic? „Surface” to opowieść o samopoznaniu, która rozważa, czy jesteśmy zaprogramowani, aby stać się tym, kim jesteśmy, czy też wybieramy własną tożsamość. ”

W obsadzie Surface z udziałem Mbatha-Raw includes Oliver Jackson-Cohen (The Haunting of Hill House), Stephan James (If Beale Street Could Talk), Ari Graynor (I’m Dying Up Here), Academy Award nominee Marianne Jean-Baptiste (Secrets & Lies), François Arnaud (I Killed My Mother), and Millie Brady (Pride and Prejudice and Zombies).

Thriller psychologiczny Surface będzie dostępny 29 lipca w trzech odcinkach jednocześnie. Następnie w każdy piątek wypuszczany będzie nowy.

źródło: 9to5mac.com

„Surface” Apple TV+ z gwiazdą „Morning Show” w nowym zwiastunie

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.