Home Newsy Spotify wprowadza natywną obsługę komputerów Mac opartych o M1
Spotify wprowadza natywną obsługę komputerów Mac opartych o M1
0

Spotify wprowadza natywną obsługę komputerów Mac opartych o M1

0

Spotify ogłosiło dziś premierę nowej wersji beta swojej aplikacji komputerowej, która jest zoptymalizowana pod kątem komputerów Mac M1 z natywną obsługą krzemu Apple.

Według Spotify oprogramowanie beta zawiera ulepszenia kompatybilności i optymalizacje dla systemów ‌M1‌ firmy Apple opartych na Arm.

Oprogramowanie w wersji beta można pobrać ze strony społeczności Spotify, a Spotify szuka informacji zwrotnych na temat działania samego oprogramowania. Firma twierdzi, iż jest to wersja beta, mogą wystąpić nieoczekiwane zachowanie, a opinie użytkowników zostaną wykorzystane do ulepszenia i poprawy komfortu użytkowania, co jest naturą wersji testowych w fazie beta. Użytkownicy Spotify prosili o natywną wersję aplikacji Spotify dla komputerów Mac M1‌ od czasu, komputery te zostały wprowadzone przez Apple w zeszłym roku.

Spotify wprowadza natywną obsługę komputerów Mac opartych o M1

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *