Home Newsy Spotify Premium przedłuża bezpłatny okres próbny do trzech miesięcy
Spotify Premium przedłuża bezpłatny okres próbny do trzech miesięcy
0

Spotify Premium przedłuża bezpłatny okres próbny do trzech miesięcy

0

Spotify przedłuża bezpłatny okres próbny Spotify Premium do trzech miesięcy, w porównaniu z poprzednim miesiącem, w którym nowi użytkownicy zwykle muszą wypróbować płatną usługę.

W poście na blogu informującym o ofercie Spotify powiedział, że bezpłatna trzymiesięczna wersja próbna jest dostępna dla kwalifikujących się użytkowników bezpłatnych i początkujących.

Ponadto Spotify powiedziało, że ci, którzy anulowali swój plan Premium przed 15 lipca z jakiegokolwiek powodu, mogą go odzyskać za pierwsze trzy miesiące za jedyne 9,99 USD, czyli mniej niż 4 USD miesięcznie.

Obie oferty są już dostępne i będą obowiązywać do 11 września. Po zakończeniu trzymiesięcznego okresu próbnego subskrypcje odnawiają się automatycznie po normalnym miesięcznym koszcie 9,99 USD. Obie oferty są dostępne dla uprawnionych użytkowników na 135 rynkach Spotify na całym świecie.

Apple Music nadal prowadzi typowy miesięczny bezpłatny okres próbny dla nowych użytkowników, ale jeśli usługa zareaguje podobnym przedłużeniem okresu próbnego w celu przeciwstawienia się ofercie Spotify, możesz być pewieny, że szybko się o tym dowiesz.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.