Beats Fit Pro można już zamawiać w nowych kolorach Kim Kardashian
0

Beats Fit Pro można już zamawiać w nowych kolorach Kim Kardashian

0

Beats Fit Pro są już dostępne do zamówienia w nowych kolorach Moon, Dune i Earth. Zaprojektowane zostały we współpracy z Kim Kardashian. Specjalną edycję Beats można kupić w sklepie internetowym Apple w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Japonii.

‌Nowe kolory będą również dostępne od środy w wybranych sklepach Apple Store, w tym w The Grove, Tower Theatre i Third Street Promenade w rejonie Los Angeles, Fifth Avenue i SoHo w Nowym Jorku, Aventura w Miami, Michigan Avenue w Chicago, Regent Street w Londynie, Champs-Élysées w Paryżu i Kurfürstendamm w Berlinie.

Nie ma żadnych zmian w edycji „Kim K” Beats Fit Pro poza nowymi opcjami kolorystycznymi. Dostępne są standardowe opcje kolorystyczne, w tym Beats Black, Beats White, Stone Purple i Sage Grey. Nowe opcje kolorystyczne wydają się być inspirowane marką bielizny modelującej SKIMS firmy Kardashian.

„Chciałem oderwać się od pomysłu, że słuchawki muszą być kolorowe, aby można było wyrazić oświadczenie”

„Ta współpraca jest wyjątkowa, ponieważ pozwala wtopić się lub wyróżnić, a Beats jest znane z tworzenia produktów, które prezentują indywidualność”.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *