0

Smartfon to nie tylko iPhone

Smartfon to nie tylko iPhone
0

ALLVIEW to wschodząca gwiazda rynku telefonii komórkowej. Ten popularny na zachodzie producent ma w swoim ofercie interesujące urządzenia na każdą kieszeń, także te flagowe, w kierunku których z ciekawością spojrzy także dotychczasowy użytkownik iPhone’a.

Produkty ALLVIWE to pełne przekrój telefonów komórkowych dostosowanych do potrzeb użytkownika oraz dostępnego budżetu. Na stronie https://allview.pl znajdziemy produkty z ośmiu kategorii. W śród nich rozróżnione zostały serie Soul, Viper, Young, Seria P, Seria E, Energy, a także eMagic i Classic.

Seria Soul to najbardziej topowe modele tego młodego producenta. Topowe oczywiście oznacza najdroższe, jednak cena model X4 Soul Infinity Plus, który jest flagowcem ALLVIEW i tak nie straszy kwotą tak bardzo, jak najwyższe modele konkurencji.

W cenie 1799 złotych otrzymamy urządzenie Dual SIM pracujące w sieci 4G LTE, wyposażony w duży czytelny ekran IPS Full HD+, 6 gigabajtów pamięci RAM oraz 64 gigabajty Flash do dyspozycji użytkownika. Pamięć można rozszerzyć przy pomocy karty pamięci o kolejne 128 gigabajtów. Na pokładzie nie zabrakło mocnych aparatów 13 i 5 megapikseli z nagrywaniem wideo w 4K, czytnika linii papilarnych czy interfejsu USB-C. Tak, taka konfiguracja w takiej cenie. Klienci Apple mogą pomarzyć.

Jednak prawdziwą zaletą oferty ALLVIEW nie są flagowce kosztujące w okolicach 1500 złotych, a telefony ze średniej półki, oferujące świetne parametry, a mimo to dostępne w nad wyraz atrakcyjnej cenie. Przykład pierwszy z brzegu to ALLVIEW P5 Lite. Ten telefon oferuje slot na dwie karty SIM, łączność 4G LTE i został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 4.5 cala. Na pokładzie znajdziemy aparat 5 megapikseli i 8 gigabajtów pamięci do dyspozycji użytkownika, którą można rozszerzyć do 128 gigabajtów dzięki czytnikowi kart pamięci microSD. Taki telefon kosztuje zaledwie 349 złotych.

Poszukując czegoś pomiędzy w rozsądnej cenie, dobrym wyborem może być ALLVEW V2 Viper S, który jest urządzeniem gotowym do pracy w sieci 4G LTE, oferuje slot na dwie karty SIM, a przy tym jest wyposażony w dobrej jakości ekran IPS FullHD o przekątnej 5.5 cala.

Na pokładzie znajdziemy 6 rdzeniowy procesor i 3 gigabajty pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika znalazło się 32 gigabajty pamięci użytkowej Flash z możliwością rozszerzenia jak wcześniej dzięki karcie pamięci o pojemności do 128 gigabajtów. Dobre zdjęcia ustrzelimy za pomocą wbudowanego 16 megapikselowego aparat tylnego. Telefon ten kosztuje zaledwie 579 złotych.

A to tylko trzy pierwsze produkty dostępne w ofercie ALLVIEW. Pełną ofertę znajdziecie na stronie https://www.allview.pl/produkty/telefony-komorkowe.html . Można kupić telefon w cenie poniżej 100 złotych. Ciekawa propozycja dla osób, które poszukują wydajnego urządzenia za nieduże pieniądze, której pozwoli na pracę przez lata. To gwarantuje wsparcie aktualizacji Androida do wersji co najmniej 7.0.

*Artykuł partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *