Home Newsy Słuchawki klasy premium od Apple dopiero w 2019 roku
Słuchawki klasy premium od Apple dopiero w 2019 roku
0

Słuchawki klasy premium od Apple dopiero w 2019 roku

0

Kilka miesięcy temu w sieci pojawiły się plotki jakoby w tym roku miały zadebiutować wysokiej jakości słuchawki nauszne od Apple wraz z kolejną, ulepszoną generacją słuchawek AirPods. Niestety Mark Gurman z agencji informacyjnej Bloomberg nie ma dobrych wieści.

Powołując się na tylko sobie znane i sprawdzone źródła informuje on, że wspomniane produkty audio pojawią się w ofercie giganta z Cupertino dopiero w 2019 roku. Wraz z nimi ma pojawić się równocześnie kolejna generacja głośnika HomePod.

Trzecia odsłona słuchawek AirPods będzie jego zdaniem wodoodporna w kontekście ludzkiego potu oraz deszczu. Gadżet ten również będzie się mógł poszczycić funkcją redukcji szumów i być może zwiększonym zasięgiem połączenia Bluetooth. Apple ma również rozważać opcję dodania do słuchawek pulsometru by uatrakcyjnić i poszerzyć możliwości aplikacji Zdrowie w systemie iOS. Ten model słuchawek AirPods ma być jednak drożej wyceniony przez Apple niż obecnie sprzedawany.

Nauszne słuchawki klasy hi-end mają być produktem konkurencyjnym dla takich firm jak Bose i Sennheiser. Jakiś czas temu pisano, iż produkt ten będzie posiadał oryginalną, nietypową konstrukcję, która słuchawki te mocno wyróżni na rynku.

Źródło: Bloomberg

 

Słuchawki klasy premium od Apple dopiero w 2019 roku

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *