Home Newsy Skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X
Skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X
0

Skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X

0

Kilkanaście minut po rozpoczęciu przedsprzedaży iPhone’a X w dniu 27 października czas oczekiwania na to urządzenie wynosił nawet sześć tygodni. Ogromne zainteresowanie smartfonem i ograniczona jego ilość w magazynach to zjawisko często towarzyszące jabłkowym produktom zaraz po debiucie. Na szczęście czas oczekiwania na flagowca z tego roku zmienia się na korzyść użytkowników.

Obecnie okres dzielący nabywcę od daty zakupu do wysyłki urządzenia wynosi 2 do 3 tygodni, choć jest to szacunkowa wartość, która może ulec zmianie i skrócić się do nawet tygodnia. Widać Apple poważnie podeszło do tematu podaży, a zwiększenie mocy produkcyjnych skutkuje w taki właśnie pozytywny sposób.

Co ciekawe skrócony czas dostawy dotyczy wyłącznie terenów Europy. Do końca tego roku kalifornijska firma może sprzedać nawet 24 miliony urządzeń, a popyt na smartfona zdaniem analityków nie zelżeje nawet w przyszłym roku. Apple z tego właśnie tytułu ma zwiększyć jego produkcję w pierwszym kwartale 2018 nawet o 30-35 %.

Źródło: Apple

 

Skraca się czas oczekiwania na iPhone’a X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)