Home Newsy Samsung W20 – nowy składany smartfon?
Samsung W20 – nowy składany smartfon?
0

Samsung W20 – nowy składany smartfon?

0

Nadchodzi (lub już nadeszła, jak kto woli) era smartfonów składanych. Każdy producent prześciga się, aby zrobić jak naj(droższy)lepszy telefon ze składanym ekranem. Samsung chce pokazać coś nowego. Zapraszam!

Kilka dni temu Samsung wstawił wideo, które pokazuje przyszłość składanych smartfonów. Żegnamy Galaxy Fold a witamy… W20?

Smartfon ma zadebiutować jeszcze w tym roku jako następca W2019 – który przeznaczony był na rynek Chiński. Niestety, ale w20 również może spotkać taki los.

Ze względu na prace motoroli nad podobną konstrukcją Samsung zapewne przyśpieszył cały proces i dzięki temu możemy spodziewać się premiery tego cudeńka już niedługo. Według was takie smartfony mają sens?

Samsung W20 – nowy składany smartfon?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/