Samsung udostępnia nową reklamę, która porusza temat składanych telefonów i Apple
0

Samsung udostępnia nową reklamę, która porusza temat składanych telefonów i Apple

0

Samsung pokazuje nową reklamę, która kpi z Apple. Powodem jest niewydanie składanego iPhone’a. Film ma przekonywać, że nadszedł czas na przejście na urządzenia Samsunga.

Samsung w ostatnim czasie mocno uwziął się na Apple, wyśmiewając najnowsze urządzenia flagowe. Obelgi dotyczą głównie braku składanej konstrukcji.

Najnowsza reklama „On the Fence” przedstawia użytkownika iPhone’a siedzącego na płocie, który ma zamiar z niego zeskoczyć na stronę Samsunga. Inni użytkownicy Apple próbują go przekonać aby został, jednak on odpowiada, że przechodzi na drugą stronę, bo tam są składane telefony i epickie aparaty. Reszta użytkowników iPhonów mówi, że czeka aż to wszystko przyjdzie i tutaj. Na co główny aktor odpowiada, że po co czekać, skoro jest to już dostępne u Samsunga.

Apple inwestuje w rozwój składanego iPhone’a, ale nie jest jasne, kiedy i czy urządzenie kiedykolwiek trafi na rynek. Jak zwykle Apple czeka, aż technologia stanie się bardziej zaawansowana, zanim cokolwiek wyda publicznie. Urządzenia Samsunga miały długą listę problemów z jakością i trwałością ekranu, co być może wyjaśnia, dlaczego Apple tyle czeka z wydaniem składanego iPhone’a.

źródło: 9to5mac.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *