4

Reklama Samsung Galaxy Note podczas Super Bowl ponownie kpi z użytkowników Apple [wideo]

4

Nowy Galaxy Note został zaprezentowany przez Samsunga w spocie reklamowym podczas NFL Super Bowl wczorajszego dnia, stanowiąc część kampanii medialnej ?The next big thing is already here?. Dziewięćdziesięciosekundowy materiał, wyświetlony został w czasie czwartej kwarty meczu i pokazywał użytkowników produktów firmy Apple, którzy z uśmiechem na twarzy przerzucali się masowo na nowy produkt Samsunga.

Według pogłosek, samo wyświetlenie reklamy kosztowało południowokoreańskie przedsiębiorstwo 10.5 miliona dolarów, do czego trzeba jeszcze doliczyć koszty jej wykonania oraz wysokie honoraria dla wokalisty zespołu The Darkness, Justina Hawkinsa (bierze on udział w reklamie, dodatkowo jego piosenka jest w niej użyta) oraz zawodnika Chicago Bears, Briana Urlachera.

Reklama zaczyna się od długiej kolejki osób, oczekujących najprawdopodobniej na premierę nowego produktu od Apple, w pewnym momencie pojawia się jednak użytkownik Galaxy Note i od razu budzi zainteresowanie wszystkich. W przeciągu kilku sekund wszyscy mają w swoich rękach gadżety od Samsunga (spadające z nieba), dookoła pełno jest fajerwerków i efektów specjalnych.

Co do samego Galaxy Note, to jest to urządzenie nietypowych rozmiarów, posiadające wyświetlacz o przekątnej 5.3 cala, rozdzielczości 1280×800 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1.5GHz, 16GB pamięci wewnętrznej, slot kart pamięci oraz obsługę łączności 4G. Według uzyskanych przez nas informacji, AT&T ma rozpocząć sprzedaż Galaxy Note dziewiętnastego lutego i w przypadku podpisania z operatorem dwuletniej umowy, jego cena wyniesie 299$.

Comment(4)

  1. Reklama OK, z rozmachem. Po co jej opis w artykule? nie wiem, bo obraz jest czytelny. /może chodziło o zwiększenie objętości art/

  2. Reklama fajna. Ale iPhone to iPhone i już. Już nie raz brałem telefon w abonamencie jak np. Nokia N70 czy N90 (jak dobrze pamietam, duża kamera obracany we wszystkie strony) ale w ciągu trwania umowy telefony te nudziły mi sie szybko, chyba to była tylko reklama. N70 zaczał sie wieszać i strasznie sie rysował a n90 szybko stała sie dla mnie za duża i dostał sie kurz pod szybke kamery. Przy tym samsungu podejrzewam że też znudził by mi sie po paru miesiącach ze względu na wielkość. Od 1,5 roku mam iPhone 4 i jeszcze mi sie nie znudził a wręcz przeciwnie, idealnie leży w dłoni a rozdzielczość wyświetlacza jest wręcz niesamowita (do dziś nawet samsung nie dorównał iPhonowi w ilości pixeli na cal) i wiem jedno następnym telefonem również bedzie iPhone 5 i nie dlatego że iPhone 4 mi sie znudził ale dlatego że wciąż wchodzą nowe to technologie.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *