Home Newsy Samochody Audi otrzymają natywną aplikację Apple Music
Samochody Audi otrzymają natywną aplikację Apple Music
0

Samochody Audi otrzymają natywną aplikację Apple Music

0

Audi dodaje Apple Music do systemów informacyjno-rozrywkowych swoich samochodów, dając tym samym możliwość słuchania użytkownikom swoich list odtwarzania i nadrabiania zaległości w podcastach bez konieczności używania dodatkowego urządzenia.

Jest to drugi producent samochodów grupy VAG, który otrzymał zintegrowaną usługę strumieniowego przesyłania muzyki po Porsche, które dodało już tę funkcję do swojego elektrycznego Taycana.

„Integracja Apple Music z systemem informacyjno-rozrywkowym audio to kolejny krok we współpracy między Audi i Apple” – powiedziała szefowa marketingu produktów w Audi, Christiane Zorn. Pokazuje, że Apple chętniej przekazuje producentom swoje usługi, dając kierowcom większy wybór w korzystaniu z usługi zamiast ograniczania się do korzystania z Apple CarPlay lub korzystania z Bluetooth ze smartfona.

Prawie wszystkie modele samochodów Audi 2022 i nowsze otrzymają Apple Music w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. Obecne modele 2022 na drogach otrzymają go za pośrednictwem automatycznej bezprzewodowej aktualizacji oprogramowania. Po zakończeniu aktualizacji właściciele mogą znaleźć ikonę Apple Music na ekranie informacyjno-rozrywkowym swojego Audi, otworzyć ją i postępować zgodnie z instrukcjami, aby zalogować się za pomocą Apple ID i wprowadzić kod weryfikacyjny.

Samochody Audi otrzymają natywną aplikację Apple Music

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.